Hjem Eliteserien Her er TV oversikten for de siste 15 rundene i Eliteserien

Her er TV oversikten for de siste 15 rundene i Eliteserien

juli 8, 2017

Det er helt klart mest underholdene å selv gå på kamp, men det er ikke alltid mulig. Her er TV oversikten for de siste 15 rundene. 

 

 

Runde 16
Lørdag 8. juli, 15.30: Rosenborg – Sandefjord (MAX)
Lørdag 8. juli, 18.00: Aalesund – Molde (MAX)
Søndag 9. juli, 18.00: Strømsgodset – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 9. juli, 18.00: Viking – Sogndal (MAX)
Søndag 9. juli, 20.00: Stabæk – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 10. juli, 19.00: Sarpsborg 08 – Lillestrøm (MAX)
UTSATT til 12. oktober: Vålerenga – Haugesund
UTSATT – berammes senere: Tromsø – Odd

Runde 17
Lørdag 15. juli, 15.30: Sogndal – Rosenborg (Eurosport Norge)
Lørdag 15. juli, 18.00: Lillestrøm – Stabæk (Eurosport Norge)
Søndag 16. juli, 18.00: Molde – Strømsgodset (Eurosport Norge)
Søndag 16. juli, 18.00: Odd – Viking (Eurosport Pluss 1)
Søndag 16. juli, 18.00: Sandefjord – Tromsø (Eurosport Pluss 2)
Søndag 16. juli, 18.00: Haugesund – Aalesund (Eurosport Pluss 3)
Søndag 16. juli, 20.00: Brann – Sarpsborg 08 (Eurosport Norge)
Mandag 17. juli, 19.00: Kristiansund – Vålerenga (MAX)

Runde 18
Lørdag 5. august 2017, 18.00: Rosenborg – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Sarpsborg 08 – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Odd – Sogndal (Eurosport Pluss)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Stabæk – Sandefjord (Eurosport Pluss)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Tromsø – Molde (Eurosport Pluss)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Viking – Lillestrøm (Eurosport Pluss)
Søndag 6. august 2017, 20.00: Aalesund – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 7. august 2017, 19.00: Strømsgodset – Vålerenga (MAX)

Runde 19
Fredag 11. august, 19.00: Sandefjord – Sogndal (Eurosport Norge)
Lørdag 12. august, 18.00: Molde – Rosenborg (Eurosport Norge)
Søndag 13. august, 18.00: Brann – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 13. august, 18.00: Aalesund – Viking (Eurosport Pluss)
Søndag 13. august, 18.00: Haugesund – Stabæk (Eurosport Pluss)
Søndag 13. august, 18.00: Kristiansund – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss)
Søndag 13. august, 20.00: Strømsgodset – Lillestrøm (Eurosport Norge)
Mandag 14. august, 19.00: Vålerenga – Tromsø (MAX)

Runde 20
Lørdag 19. august, 18.00: Lillestrøm – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 20. august, 18.00: Rosenborg – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 20. august, 18.00: Stabæk – Molde (Eurosport Pluss)
Søndag 20. august, 18.00: Odd – Sandefjord (Eurosport Pluss)
Søndag 20. august, 18.00: Sogndal – Kristiansund (Eurosport Pluss)
Søndag 20. august, 18.00: Tromsø – Aalesund (Eurosport Pluss)
Søndag 20. august, 20.00: Viking – Brann (TVNorge)
Mandag 21. august, 19.00: Sarpsborg 08 – Strømsgodset (MAX)

Runde 21
Lørdag 9. september, 18.00: Brann – Sogndal (Eurosport Norge)
Søndag 10. september, 18.00: Vålerenga – Sarpsborg (Eurosport Norge)
Søndag 10. september, 18.00: Aalesund – Stabæk (Eurosport Pluss)
Søndag 10. september, 18.00: Haugesund – Lillestrøm (Eurosport Pluss)
Søndag 10. september, 18.00: Kristiansund – Tromsø (Eurosport Pluss)
Søndag 10. september, 18.00: Sandefjord – Viking (Eurosport Pluss)
Søndag 10. september, 20.00: Strømsgodset – Rosenborg (Eurosport Norge)
Mandag 11. september, 19.00: Molde – Odd (MAX)

Runde 22
Lørdag 16. september, 18.00: Stabæk – Strømsgodset (Eurosport Norge)
Søndag 17. september, 18.00: Sandefjord – Brann (Eurosport Norge)
Søndag 17. september, 18.00: Lillestrøm – Kristiansund (Eurosport Pluss)
Søndag 17. september, 18.00: Sogndal – Haugesund (Eurosport Pluss)
Søndag 17. september, 18.00: Tromsø – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss)
Søndag 17. september, 18.00: Viking – Molde (Eurosport Pluss)
Søndag 17. september, 20.00: Rosenborg – Vålerenga (TVNorge)
Mandag 18. september, 19.00: Odd – Aalesund (MAX)

Runde 23
Lørdag 23. september, 18.00: Haugesund – Viking (Eurosport Norge)
Søndag 24. september, 18.00: Sarpsborg 08 – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 24. september, 18.00: Aalesund – Sogndal (Eurosport Pluss)
Søndag 24. september, 18.00: Kristiansund – Stabæk (Eurosport Pluss)
Søndag 24. september, 18.00: Molde – Sandefjord (Eurosport Pluss)
Søndag 24. september, 18.00: Strømsgodset – Tromsø (Eurosport Pluss)
Søndag 24. september, 20.00: Vålerenga – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 25. september, 19.00: Lillestrøm – Rosenborg (MAX)

Runde 24
Fredag 29. september, 19.00: Brann – Kristiansund (MAX)
Lørdag 30. september, 18.00: Stabæk – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 1. oktober, 18.00: Odd – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 1. oktober, 18.00: Sandefjord – Aalesund (Eurosport Pluss)
Søndag 1. oktober, 18.00: Sogndal – Molde (Eurosport Pluss)
Søndag 1. oktober, 18.00: Tromsø – Lillestrøm (Eurosport Pluss)
Søndag 1. oktober, 18.00: Viking – Strømsgodset (Eurosport Pluss)
Søndag 1. oktober, 20.00: Rosenborg – Sarpsborg 08 (Eurosport Norge)

Runde 16, utsatt kamp
Torsdag 12. oktober, 19.00: Vålerenga – Haugesund (MAX)

Runde 25
Lørdag 14. oktober, 15.30: Tromsø – Rosenborg (MAX)
Lørdag 14. oktober, 18.00: Strømsgodset – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 15. oktober, 18.00: Vålerenga – Aalesund (Eurosport Norge)
Søndag 15. oktober, 18.00: Haugesund – Sandefjord (Eurosport Pluss)
Søndag 15. oktober, 18.00: Kristiansund – Viking (Eurosport Pluss)
Søndag 15. oktober, 18.00: Lillestrøm – Sogndal (Eurosport Pluss)
Søndag 15. oktober, 20.00: Molde – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 16. oktober, 19.00: Sarpsborg 08 – Stabæk (MAX)

Runde 26
Lørdag 21. oktober, 18.00: Aalesund – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 22. oktober, 18.00: Viking – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 22. oktober, 18.00: Molde – Haugesund (Eurosport Pluss)
Søndag 22. oktober, 18.00: Sandefjord – Strømsgodset (Eurosport Pluss)
Søndag 22. oktober, 18.00: Sogndal – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss)
Søndag 22. oktober, 18.00: Stabæk – Tromsø (Eurosport Pluss)
Søndag 22. oktober, 20.00: Brann – Rosenborg (TVNorge)
Mandag 23. oktober, 19.00: Odd – Lillestrøm (MAX)

Runde 27
Lørdag 28. oktober, 18.00: Haugesund – Brann (Eurosport Norge)
Søndag 29. oktober, 18.00: Lillestrøm – Aalesund (Eurosport Norge)
Søndag 29. oktober, 18.00: Sarpsborg 08 – Sandefjord (Eurosport Pluss)
Søndag 29. oktober, 18.00: Strømsgodset – Sogndal (Eurosport Pluss)
Søndag 29. oktober, 18.00: Kristiansund – Odd (Eurosport Pluss)
Søndag 29. oktober, 18.00: Tromsø – Viking (Eurosport Pluss)
Søndag 29. oktober, 20.00: Vålerenga – Molde (Eurosport Norge)
Mandag 30. oktober, 19.00: Rosenborg – Stabæk (MAX)

Runde 28
Fredag 3. november, 19.00: Sandefjord – Vålerenga (MAX)
Lørdag 4. november, 18.00: Molde – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 5. november, 18.00: Brann – Lillestrøm (Eurosport Norge)
Søndag 5. november, 18.00: Haugesund – Strømsgodset (Eurosport Pluss)
Søndag 5. november, 18.00: Odd – Stabæk (Eurosport Pluss)
Søndag 5. november, 18.00: Sogndal – Tromsø (Eurosport Pluss)
Søndag 5. november, 18.00: Viking – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss)
Søndag 5. november, 20.00: Aalesund – Rosenborg (Eurosport Norge)

Runde 29
Søndag 19. november, 18.00: Rosenborg – Viking
Søndag 19. november, 18.00: Strømsgodset – Brann
Søndag 19. november, 18.00: Kristiansund – Sandefjord
Søndag 19. november, 18.00: Lillestrøm – Molde
Søndag 19. november, 18.00: Sarpsborg 08 – Aalesund
Søndag 19. november, 18.00: Stabæk – Sogndal
Søndag 19. november, 18.00: Tromsø – Haugesund
Søndag 19. november, 18.00: Vålerenga – Odd
**TV-fordeling fastsettes senere, men kamptidspunktene vil ligge fast

Runde 30
Søndag 26. november, 18.00: Odd – Rosenborg
Søndag 26. november, 18.00: Brann – Tromsø
Søndag 26. november, 18.00: Aalesund – Strømsgodset
Søndag 26. november, 18.00: Haugesund – Kristiansund
Søndag 26. november, 18.00: Molde – Sarpsborg 08
Søndag 26. november, 18.00: Sandefjord – Lillestrøm
Søndag 26. november, 18.00: Sogndal – Vålerenga
Søndag 26. november, 18.00: Viking – Stabæk
**TV-fordeling fastsettes senere, men kamptidspunktene vil ligge fast



Vi har startet en nysatsning innen E-sport , følger du denne linken kan du lese alt om det.E- sport i samarbeid med iGame Norges raskeste casino.

Lesetips til deg.