Hjem FotballEliteserien Dette er resten av Eliteseriekampene på TV
Dette er resten av Eliteseriekampene på TV

Dette er resten av Eliteseriekampene på TV

august 11, 2017

Eurosport har sendt ut en oversikt over Eliteseriekampene.  De viser på Eurosport Norge, MAX, Eurosport Pluss-kanalene og «live» strøm på  Eurosport Player.

UTSATT – berammes senere: Tromsø – Odd fra runde 16

Runde 18 

Lørdag 5. august 2017, 18.00: Rosenborg – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Sarpsborg 08 – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Odd – Sogndal (Eurosport Pluss 1)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Stabæk – Sandefjord (Eurosport Pluss 2)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Tromsø – Molde (Eurosport Pluss 3)
Søndag 6. august 2017, 18.00: Viking – Lillestrøm (Eurosport Pluss 4)
Søndag 6. august 2017, 20.00: Aalesund – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 7. august 2017, 19.00: Strømsgodset – Vålerenga (MAX)

Runde 19 
Fredag 11. august, 19.00: Sandefjord – Sogndal (Eurosport Norge)
Lørdag 12. august, 18.00: Molde – Rosenborg (Eurosport Norge)
Søndag 13. august, 18.00: Brann – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 13. august, 18.00: Aalesund – Viking (Eurosport Pluss 1)
Søndag 13. august, 18.00: Haugesund – Stabæk (Eurosport Pluss 2)
Søndag 13. august, 18.00: Kristiansund – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss 3)
Søndag 13. august, 20.00: Strømsgodset – Lillestrøm (Eurosport Norge)
Mandag 14. august, 19.00: Vålerenga – Tromsø (MAX)

Runde 20 
Lørdag 19. august, 18.00: Lillestrøm – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 20. august, 18.00: Rosenborg – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 20. august, 18.00: Odd – Sandefjord (Eurosport Pluss 1)
Søndag 20. august, 18.00: Sogndal – Kristiansund (Eurosport Pluss 2)
Søndag 20. august, 18.00: Stabæk – Molde (Eurosport Pluss 3)
Søndag 20. august, 18.00: Tromsø – Aalesund (Eurosport Pluss 4)
Søndag 20. august, 20.00: Viking – Brann (TVNorge)
Mandag 21. august, 19.00: Sarpsborg 08 – Strømsgodset (MAX)

Runde 21 
Lørdag 9. september, 18.00: Brann – Sogndal (Eurosport Norge)
Søndag 10. september, 18.00: Vålerenga – Sarpsborg (Eurosport Norge)
Søndag 10. september, 18.00: Aalesund – Stabæk (Eurosport Pluss 1)
Søndag 10. september, 18.00: Haugesund – Lillestrøm (Eurosport Pluss 2)
Søndag 10. september, 18.00: Kristiansund – Tromsø (Eurosport Pluss 3)
Søndag 10. september, 18.00: Sandefjord – Viking (Eurosport Pluss 4)
Søndag 10. september, 20.00: Strømsgodset – Rosenborg (Eurosport Norge)
Mandag 11. september, 19.00: Molde – Odd (MAX)

Runde 22 
Lørdag 16. september, 18.00: Stabæk – Strømsgodset (Eurosport Norge)
Søndag 17. september, 18.00: Sandefjord – Brann (Eurosport Norge)
Søndag 17. september, 18.00: Lillestrøm – Kristiansund (Eurosport Pluss 1)
Søndag 17. september, 18.00: Sogndal – Haugesund (Eurosport Pluss 2)
Søndag 17. september, 18.00: Tromsø – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss 3)
Søndag 17. september, 18.00: Viking – Molde (Eurosport Pluss 4)
Søndag 17. september, 20.00: Rosenborg – Vålerenga (TVNorge)
Mandag 18. september, 19.00: Odd – Aalesund (MAX)

Runde 23 
Lørdag 23. september, 18.00: Haugesund – Viking (Eurosport Norge)
Søndag 24. september, 18.00: Sarpsborg 08 – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 24. september, 18.00: Aalesund – Sogndal (Eurosport Pluss 1)
Søndag 24. september, 18.00: Kristiansund – Stabæk (Eurosport Pluss 2)
Søndag 24. september, 18.00: Molde – Sandefjord (Eurosport Pluss 3)
Søndag 24. september, 18.00: Strømsgodset – Tromsø (Eurosport Pluss 4)
Søndag 24. september, 20.00: Vålerenga – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 25. september, 19.00: Lillestrøm – Rosenborg (MAX)

Runde 24 
Fredag 29. september, 19.00: Brann – Kristiansund (MAX)
Lørdag 30. september, 18.00: Stabæk – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 1. oktober, 18.00: Odd – Haugesund (Eurosport Norge)
Søndag 1. oktober, 18.00: Sandefjord – Aalesund (Eurosport Pluss 1)
Søndag 1. oktober, 18.00: Sogndal – Molde (Eurosport Pluss 2)
Søndag 1. oktober, 18.00: Tromsø – Lillestrøm (Eurosport Pluss 3)
Søndag 1. oktober, 18.00: Viking – Strømsgodset (Eurosport Pluss 4)
Søndag 1. oktober, 20.00: Rosenborg – Sarpsborg 08 (Eurosport Norge)

Runde 16, utsatt kamp 
Torsdag 12. oktober, 19.00: Vålerenga – Haugesund (MAX)

Runde 25 
Lørdag 14. oktober, 15.30: Tromsø – Rosenborg (MAX)
Lørdag 14. oktober, 18.00: Strømsgodset – Odd (Eurosport Norge)
Søndag 15. oktober, 18.00: Vålerenga – Aalesund (Eurosport Norge)
Søndag 15. oktober, 18.00: Haugesund – Sandefjord (Eurosport Pluss)
Søndag 15. oktober, 18.00: Kristiansund – Viking (Eurosport Pluss)
Søndag 15. oktober, 18.00: Lillestrøm – Sogndal (Eurosport Pluss)
Søndag 15. oktober, 20.00: Molde – Brann (Eurosport Norge)
Mandag 16. oktober, 19.00: Sarpsborg 08 – Stabæk (MAX)

Runde 26 
Lørdag 21. oktober, 18.00: Aalesund – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 22. oktober, 18.00: Viking – Vålerenga (Eurosport Norge)
Søndag 22. oktober, 18.00: Molde – Haugesund (Eurosport Pluss)
Søndag 22. oktober, 18.00: Sandefjord – Strømsgodset (Eurosport Pluss)
Søndag 22. oktober, 18.00: Sogndal – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss)
Søndag 22. oktober, 18.00: Stabæk – Tromsø (Eurosport Pluss)
Søndag 22. oktober, 20.00: Brann – Rosenborg (TVNorge)
Mandag 23. oktober, 19.00: Odd – Lillestrøm (MAX)

Runde 27 
Lørdag 28. oktober, 18.00: Haugesund – Brann (Eurosport Norge)
Søndag 29. oktober, 18.00: Lillestrøm – Aalesund (Eurosport Norge)
Søndag 29. oktober, 18.00: Sarpsborg 08 – Sandefjord (Eurosport Pluss)
Søndag 29. oktober, 18.00: Strømsgodset – Sogndal (Eurosport Pluss)
Søndag 29. oktober, 18.00: Kristiansund – Odd (Eurosport Pluss)
Søndag 29. oktober, 18.00: Tromsø – Viking (Eurosport Pluss)
Søndag 29. oktober, 20.00: Vålerenga – Molde (Eurosport Norge)
Mandag 30. oktober, 19.00: Rosenborg – Stabæk (MAX)

Runde 28 
Fredag 3. november, 19.00: Sandefjord – Vålerenga (MAX)
Lørdag 4. november, 18.00: Molde – Kristiansund (Eurosport Norge)
Søndag 5. november, 18.00: Brann – Lillestrøm (Eurosport Norge)
Søndag 5. november, 18.00: Haugesund – Strømsgodset (Eurosport Pluss)
Søndag 5. november, 18.00: Odd – Stabæk (Eurosport Pluss)
Søndag 5. november, 18.00: Sogndal – Tromsø (Eurosport Pluss)
Søndag 5. november, 18.00: Viking – Sarpsborg 08 (Eurosport Pluss)
Søndag 5. november, 20.00: Aalesund – Rosenborg (Eurosport Norge)

Runde 29 
Søndag 19. november, 18.00: Rosenborg – Viking
Søndag 19. november, 18.00: Strømsgodset – Brann
Søndag 19. november, 18.00: Kristiansund – Sandefjord
Søndag 19. november, 18.00: Lillestrøm – Molde
Søndag 19. november, 18.00: Sarpsborg 08 – Aalesund
Søndag 19. november, 18.00: Stabæk – Sogndal
Søndag 19. november, 18.00: Tromsø – Haugesund
Søndag 19. november, 18.00: Vålerenga – Odd
**TV-fordeling fastsettes senere, men kamptidspunktene vil ligge fast

Runde 30 
Søndag 26. november, 18.00: Odd – Rosenborg
Søndag 26. november, 18.00: Brann – Tromsø
Søndag 26. november, 18.00: Aalesund – Strømsgodset
Søndag 26. november, 18.00: Haugesund – Kristiansund
Søndag 26. november, 18.00: Molde – Sarpsborg 08
Søndag 26. november, 18.00: Sandefjord – Lillestrøm
Søndag 26. november, 18.00: Sogndal – Vålerenga
Søndag 26. november, 18.00: Viking – Stabæk
**TV-fordeling fastsettes senere, men kamptidspunktene vil ligge fast

 

(c) bilde Eurosport.

Les også: