Scott McTerminator poprowadził Szkocję do zwycięstwa nad Hiszpanią

12
Scott Mctominay, bohater Szkocji; zdjęcie: UtdPlug: Twitter

Bruno Fernandes chwali Scotta „McTerminatora” po dwóch golach w heroicznym zwycięstwie Szkocji z Hiszpanią

McTominay strzelił oba gole, a Szkoci zanotowali słynne zwycięstwo nad Hiszpanią, która nie przegrała w ostatnich 19 eliminacjach do Mistrzostw Europy.

Pomocnik United strzelił po jednym golu w obu połowach, kończąc genialny występ na Hampden Park.

Zobacz jeszcze: Talent FC Bayern z wymarzonym debiutem w drużynie narodowej

Bramki padły po tym, jak McTominay strzelił dwa gole w wygranym 3-0 meczu z Cyprem w zeszłym tygodniu, co oznacza, że zdobył cztery gole w nieco ponad 60 minut dla swojego kraju w dwóch meczach.

McTominay został zepchnięty w dół na Old Trafford w tym sezonie po przybyciu Casemiro i Christiana Eriksena.

Ale pozostaje popularnym członkiem szatni, a Fernandes udowodnił to swoim przesłaniem dla „McTerminatora”.

„Co za gracz mcterminator” – napisał Fernandes.

Przeczytaj także: Czy David de Gea zostanie w Manchesterze United?

Forma McTominaya to dobra wiadomość dla Erika ten Haga, który jest bez Casemiro w trzech najbliższych meczach po jego drugiej przerwie w sezonie.

Manchester United zmierzy się w niedzielę z Newcastle i musi uniknąć porażki, aby nie dać się wciągnąć do wyścigu o czołową czwórkę.