„Najseksowniejsza sportowczyni świata” wyzywa gwiazdę Man City Erlinga Haalanda do wyścigu na 400 metrów

17
Erling Haaland został wyzwany do ścigania się przez "najseksowniejszą sportowczynię świata" Alicę Schmidt; zdjęcie: Barstool Sports: Twitter

Kobieta nazywana „najseksowniejszym sportowcem na świecie” wezwała gwiazdę Manchesteru City Erlinga Haalanda do wyścigu – po tym, jak zmiażdżyła zwycięzcę Pucharu Świata.

Napastnik Man City Erling Haaland wyzwany do ścigania przez „najseksowniejszą zawodniczkę świata” Alicę Schmidt – Kto wygrałby na 400 m?

Alica Schmidt, która zdobyła dwa medale mistrzostw Europy juniorów w sztafecie 4×400 m, jest modelką, ma 4,3 miliona obserwujących na portalu społecznościowym Instagram.

Norweski napastnik Haaland zdobył niesamowite 52 gole w 53 występach we wszystkich rozgrywkach w zeszłym sezonie.

Przeczytaj: Lazio miało chrapkę na doświadczonego bramkarza

Generowane przez jego imponujące tempo, moc i przyspieszenie, które sprawiły, że w zeszłym sezonie osiągnął ponad 22,5 mil na godzinę.

Ale 24-letnia Schmidt, która reprezentowała Niemcy na trwających Mistrzostwach Świata w Budapeszcie, uważa, że może pokonać wybuchowego napastnika w preferowanej przez siebie konkurencji 400 metrów – choć przyznaje, że byłoby jej „trudniej” na 200 m.

Niedawno ustanowiła rekord życiowy na 400 m 52,18 sekundy (średnio około 17 mil na godzinę).

Zapytana przez norweski portal Dagbladet, czy mogłaby go pokonać w wyścigu, 24-latka odpowiedziała: „Hmm, nie wiem – być może. Myślę, że na 400 m tak. Na 200m byłoby trudniej. Ale byłbym szczęśliwa, gdyby wyścig się odbył”.

Przeczytaj: Kane ustanawia rekord – i dostaje specjalne zadanie

Następnie została zapytana, kiedy wyścig może się odbyć, i odpowiedziała: „Nie wiem, muszę go zapytać. Ale zawsze jestem gotowa”.