Karol Świderski z kolejnym golem w MLS

5
Z golem przeciwko Chicago Fire FC Karol Świderski został pierwszym zawodnikiem, który strzelił gola w trzech kolejnych meczach w historii Charlotte FC; zdjęcie: PSN Futbol: Twitter

Karol Świderski zdobył kolejną bramkę w barwach Charlotte FC, a jego zespół pokonał na wyjeździe Chicago Fire w meczu 33. kolejki amerykańskiej Major League Soccer.

Karol Świderski zdobył gola z rzutu karnego, a jego zespół Charlotte FC pokonał na wyjeździe Chicago Fire 2:0 w meczu piłkarskiej MLS. To 12 trafienie polskiego napastnika w ligowym sezonie.

Charlotte wyszło na prowadzenie po golu Ashleya Westwooda, który na listę strzelców wpisał się w 23. minucie. Wynik meczu w 58. minucie ustalił Karol Świderski, który wykorzystał rzut karny i zdobył swoją dwunastą bramkę w sezonie.

Przeczytaj: Arsenal pokonał Manchester City po raz pierwszy od 2015

Reprezentant Polski na boisku przebywał do 76. minuty, gdy zmienił go Scott Arfield. W drużynie Chicago po przerwie zagrał Kacper Przybyłko, a w zwycięskim zespole całym mecz rozegrał Kamil Jóźwiak.

Z golem przeciwko Chicago Fire FC dzisiejszego wieczoru,CharlotteFC Napastnik Karol Świderski został pierwszym zawodnikiem, który strzelił gola w trzech kolejnych meczach w historii klubu.

Charlotte zajmuje 12. miejsce w tabeli konferencji wschodniej z 39 punktami na koncie, a Chicago plasuje się na 11. miejscu z dorobkiem 40 oczek na koncie.

Przeczytaj: Plotki na temat zainteresowania Realu Madryt młodym zawodnikiem Bayernu Monachium